Menu Zamknij

Dobrej jakości zamienniki- tusze do drukarek atramentowych

atrament drukarka

Wraz z koleżankami działamy aktywnie na rzecz lokalnej społeczności. Rzeszów to miasto, w którym  żyjemy, uczymy się i rozwijamy nasze zainteresowania. Uczęszczamy do szkoły o profilu dziennikarskim i wspomagamy przepływ informacji w naszym mieście. Nasze zainteresowania krążą głównie wokół rzeszowskich wydarzeń kulturalnych. Informujemy również o spotkaniach z wybitnymi naukowcami lub artystami.

Działalność prospołeczna

Przy finansowym wsparciu miasta, wydajemy darmowy informator kulturalny. Naszym nieodzownym narzędziem pracy jest laptop. Projekty poszczególnych numerów drukujemy dzięki użyciu drukarki atramentowej, do której kupujemy tanie tusze. Rzeszów to miasto, w którym nieustannie gra muzyka. Ilość cyklicznych koncertów jest spora, zwłaszcza w okresie letnim. Drukarka atramentowa świetnie nadaje się do druku ulotek, plakatów które również projektujemy. Żadne wydarzenie kulturalne w Rzeszowie, dzięki naszej pracy nie przechodzi bez echa. Często bywamy na miejscu wydarzeń, tworząc fotorelacje. Zdjęcia publikujemy później w kolejnym wydaniu gazetki. Istotną kwestią był dobór odpowiedniej drukarki i inwestycja w tanie materiały eksploatacyjne, takie jak papier i tusze. Każdy turysta odwiedzający Rzeszów, może z łatwością nabyć naszą gazetkę w każdym większym sklepie, urzędzie czy biurze turystycznym. Nasze koleżanki z klasy turystycznej tłumaczą i redagują teksty, więc obcokrajowiec posługujący się językiem angielskim, również z łatwością odczyta informator.

Wydruk informator kulturalnego- jakie wybrać tusze?

Nasz informator kulturalny ma świetną oprawę graficzną- dlatego zależy nam, aby tusze gwarantowały profesjonalny i czytelny wydruk, jak i również nie nadwyrężały budżetu przeznaczonego na naszą działalność. Tusze, które nabywamy to zamienniki oryginalnych tuszów marki Canon. Przy porównywaniu zamienników z oryginałami, nie odczuwamy znaczącej różnicy w jakości wydruku. Stosujemy je ponad rok i jak dotąd- tusze są niezawodne. W tym roku, nasz Rzeszów odwiedzi światowej sławy gwiazda muzyki klasycznej, w związku z tym szykujemy się na duże wydarzenie. Już pół roku wcześniej rozpoczynamy informowanie lokalnej społeczności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *