Menu Zamknij

Kolorowy aspekt wydruków

kolorowe xerox

Tonery Xerox są idealne do druku kolorowego, zwłaszcza w kontekście grafiki artystycznej. Pracuję na drukarce typu Xerox Kolor. Nie ukrywam, że chętnie sięgam po zamienniki. Oryginalne Tonery Xerox są nieocenione przy większych projektach, na przykład: przy wydruku fotografii lub plakatu. Tworzę, drukuję i kolportuję plakaty i ulotki zespołów muzycznych z województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Na swoim koncie mam współpracę z największymi gwiazdami sceny hard rockowej w Polsce.

Elegancki wydruk za niewielką cenę

Moja pasja, zaczęła się 3 lata temu, jeszcze w klasie maturalnej. Przed długi okres czasu zastanawiałem się, jaką stroną powinienem podążyć i jak ma wyglądać moja przyszłość. W międzyczasie, na festiwalach muzycznych poznałem świetnych ludzi, którzy zawodowo zajmowali się muzykowaniem. Branża muzyczna rządzi się swoimi prawami. Marketing i dbałość o wizerunek to dla artysty jeden z najważniejszych aspektów pracy. Od dziecka lubiłem rysować i fotografować. Miałem nawet w tych dziedzinach spore osiągnięcia. Postanowiłem więc zająć się tworzeniem identyfikacji wizualnej dla artystów. W ten sposób połączyłem piękne z pożytecznym. Tonery Xerox zapewniają efektowny wydruk, a intensywność barw na plakatach i fotografiach wprost zachwyca. Lubię bawić się formą i konwencją. Estetyka moich prac jest dla mnie najważniejsza.

Tonery Xerox: dobry stosunek ceny do jakości wydruku

Jestem perfekcjonistą i bardzo zależy mi na dobrych relacjach z muzykami. Sam prywatnie jestem fanem muzyki rockowej i wiem, że chłopaki na scenie dają z siebie wszystko. Dbam o każdy detal grafiki lub fotografii, dlatego, że moim zdaniem- jakość wykonywanej pracy przekłada się na satysfakcję zawodową. Tworzę również logotypy i wymyślam oryginalne nazwy. Podchodzę do swojej pracy bardzo poważnie, mimo, iż pracuję w branży kreatywnej przy brzmieniu przesterowanych gitar. Tonery Xerox dokładnie odzwierciedlają moją wizję barw, która ostatecznie ląduje na wydruku. Lubię intensywne kolory, które przyciągają uwagę. Tonery Xerox i ich zamienniki są dla mnie niezastąpione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *