Menu Zamknij

Odpowiedzialna praca managera

drukarki ricoh

Od piętnastu lat, znaczna część mojej pracy polega na tworzeniu szczegółowych planów biznesowych, analizowaniu sytuacji finansowej marki, kreowaniu raportów i zarządzaniu pracą dziesięciu ludzi w firmie w której pracuję. Zajmuję się rozdysponowaniem pracy i drukuję zlecenia wraz z wytycznymi dla moich współpracowników. Pracujemy na najlepszych aplikacjach internetowych, które pozwalają nam swobodne komunikowanie się i przydzielania obowiązków. Jednak nic nigdy nie zastąpi wydrukowanej treści, a każdy doświadczony manager wie o tym doskonale.

Tworzenie treści informacyjnych

Przez moje ręce przewija się tygodniowo kilkaset arkuszy papieru, a naprzeciw mojego krzesła stoi zawsze włączona drukarka. Tworząc treści informacyjne, często używam kolorów. Kolorowy tusz do drukarki w moim biurze to absolutny must have. Wszystkie procesy w przedsiębiorstwie powinny przebiegać płynnie, a działania powinny być maksymalnie uproszczone. Nakład wydruków jest u nas bardzo duży. Drukujemy do kilkuset arkuszy tygodniowo. Kolorowy tusz do drukarki Ricoh SG 7100 musi być wydajny, trwały i niezawodny. Dokonując zakupu kompatybilnych zamienników, redukujemy comiesięczne wydatki na biurowe materiały eksploatacyjne. Od kilku lat, inwestujemy w  kolorowy tusz do drukarki, który jest zamiennikiem oryginalnego produktu Ricoh.

Ksero i skaner w urządzeniu wielofunkcyjnym

W firmie korzystamy z najnowszych technologii, które w znacznym stopniu ułatwiają i usprawniają pracę. Nasze urządzenia firmowe często są wielofunkcyjne i praktycznie w pełni zautomatyzowane. Wszyscy bardzo się denerwujemy, gdy znika nam kolorowy tusz do drukarki, zwłaszcza powodu do niepokoju mają pracownicy z działu graficznego. Odkąd używamy kolorowy tusz do drukarki Ricoh, nigdy nie zdarzyło się, żeby przed nową dostawą zabrakło tuszu. Świadczy to o jego bardzo dużej wydajności. Oprócz drukowania sprawozdań, zleceń i raportów, codziennie mierzymy się z ogromną ilością zaległych kopii i skanów. Archiwizacja  firmowa w dużej części przeniosła się do świata wirtualnego, jednak wszystkie najważniejsze dokumenty i druki, przechowujemy w naszym obszernym archiwum w formie materialnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *