Menu Zamknij

Temat: Łatwe w aplikacji tusze przyspieszają proces drukowania

tusze xerox

Jestem lekarzem, który prowadzi prywatną praktykę lekarską. W XXI wieku automatyzacja nie omija również branży medycznej. Pracuję na komputerze, wypisując recepty, zalecenia oraz skierowania. W swoim gabinecie posiadam drukarkę XEROX. Korzystam z niej od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony: na moje zadowolenie niewątpliwe wpływa fakt, że tusze Xerox są bardzo łatwe w aplikacji. Ta cecha ma niebagatelne znaczenie w gabinecie gastroenterologa, do którego kolejki ciągną się w nieskończoność. Tusze XEROX są bardzo wydajne, dzięki czemu nie muszę martwić się o zapasy.

Komputeryzacja u lekarza

Odkąd pracuję w obecnej lokalizacji, farmaceutki z pobliskiej apteki notorycznie skarżyły się na mój charakter pisma. Niedokładny odczyt recepty mógłby mieć katastrofalne skutki, wobec czego postanowiłem przedsięwziąć kroki w kierunku unowocześnienia i automatyzacji w moim gabinecie. Odkąd zakupiłem XEROX WorkCentre, wszystkie recepty odczytywane są bez zarzutów. Jestem młodym lekarzem, który dopiero nabiera wprawy w medycznej biurokracji. Niestety, jako lekarze jesteśmy obarczeni dużą ilością „papierkowej” pracy, która musi zostać wykonana z należytą starannością. Od dwóch lat korzystam z faktu, iż tusze XEROX, oprócz tego, że są bardzo wydajne i wygodne w aplikacji- są również tanie. Zdarza się, że pracuję na zamiennikach i praktycznie nie jestem w stanie odczuć znacznych różnic w jakości wydruku.

Tusze XEROX– wysoka jakość wydruku

Tusze XEROX, które aplikuję do mojej drukarki, posiadają bogatą gamę kolorów, a wydruki przy ich pomocy są czytelne i błyskawiczne. Ilość drukowanych recept i zaleceń jest bardzo duża, w związku z czym drukarka pracuje codziennie na pełnych obrotach, a mam wrażenie, że mimo ogromnych nakładów, tuszu nie ubywa. Moi pacjenci są zadowoleni z przejrzystości przekazywanych przeze mnie zaleceń, a farmaceutki przestały się uskarżać. Dzięki łatwym aplikacjom i wydajności, tusze XEROX na stałe zagościły w moim gabinecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *