Menu Zamknij

Wydajność charakteryzująca tusze Xerox

tusze xerox

Jestem aktywnym 55-latkiem. Od ponad dekady posiadam członkostwo lokalnego klubu piłkarskiego. Pięć lat temu, w kręgu dobrych znajomych pojawił się pomysł na wydawanie kwartalnika sportowego. Przedstawiamy w nim wszystkie najważniejsze mecze ostatniego kwartału: dokonujemy porównań i analiz. Ponadto, informujemy mieszkańców o sukcesach naszych chłopaków w innych dziedzinach sportu, a także z zapartym tchem śledzimy poczynania najmłodszych sportowców z naszego osiedla.

Profesjonalnie wydana mini-gazetka sportowa

Czas emerytalny nie musi oznaczać stagnacji. Należę do osób, które lubią przebywać wśród ludzi i działać na rzecz wspólnego dobra. Członkowie naszego klubu entuzjastycznie przystąpili do realizacji poszczególnych etapów planu wydawania gazetki. Pierwszym krokiem było dokonanie zakupu profesjonalnej drukarki atramentowej. Ku uciesze wszystkich, otrzymaliśmy wówczas z rąk włodarzy miejskich spore dofinansowanie. Zakupiliśmy drukarkę Xerox WorkCentre 6025, która nigdy nie zawiodła naszych oczekiwań. Materiały eksploatacyjne do drukarki, czyli tusze Xerox są przez nas użytkowane od początku wydawania gazetki, czyli od ponad pięciu lat. Wśród nas jest wykształcony poligraf, który zajmuje się obsługą i składem gazetki. Tusze Xerox są łatwe w aplikacji, a obsługa drukarki intuicyjna, że nawet najstarsi z nas radzą sobie z nią świetnie.

Sukces na szczeblu lokalnym

W naszym miasteczku staliśmy się sławni i rozpoznawali, a naszą gazetkę chętnie czytają mieszkańcy z różnych grup wiekowych. W najśmielszych snach nie spodziewałbym się, że będę redaktorem gazetki sportowej. Na całe szczęście doczekałem czasów, w których technologia umożliwia nam realizację  marzeń. Całość drukarskiego przedsięwzięcia nie naraża nas na wysokie koszty: otrzymaliśmy aż osiemdziesięcioprocentowe dofinansowanie. Ponadto, wydajne tusze Xerox nabywamy w atrakcyjnych cenach. Wydajemy mało pieniędzy na materiały eksploatacyjne do drukarki, a oszczędności, które uzyskujemy dzięki inwestycji w tusze Xerox, przeznaczamy na rozwój lokalnych drużyn sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *